Vivo V30 ile V30 Pro’nun özellikleri sızdırıldı

Vivo V30 ile V30 Pro’nun özellikleri sızdırıldı

Vivo V29 serisinin lansmanından sadece bir ay sonra, Vivo’nun bir sonraki modeli olan V30 serisi hakkında bilgiler gelmeye başladı. Yeni seri, Vivo V30 ve Vivo V30 Pro olmak üzere iki telefon içerecek. Bu bilgiler, GSMA IMEI veritabanında iki cihazın model numaraları V2318 ve V2319 olarak gösterilmesiyle ortaya çıktı. Ancak şu an için bu modellerle ilgili başka detaylar bilinmiyor. Vivo V29 serisinin yeni piyasaya sürülmesi dikkate alındığında, V30 serisinin yakın zamanda piyasaya sürülmesini beklemek oldukça erken olabilir.

Vivo V29 ve V29 Pro, 6.78 inçlik Full HD+ çözünürlüğünde ve 120Hz yenileme hızına sahip AMOLED ekrana sahip. Metalden yapılmış bir çerçeve ve cam arka panelle zarif bir tasarıma sahip bu telefonlar, kavisli bir yapıda. Arka kısımda, OIS destekli 50MP ana kameraya sahip üçlü bir kamera kurulumu bulunmakta. Ön kısımda ise, 50MP selfie ve video görüşme kamerası yer alıyor.

Vivo V30 ile V30 Pro’nun özellikleri sızdırıldı

Vivo V29, Qualcomm Snapdragon 778G yonga setiyle çalışıyor. Diğer yandan Vivo V29 Pro, MediaTek Dimensity 8200 yonga setini içeriyor. İki model de en fazla 12GB RAM ve 256GB dahili depolama alanına sahip. Bu telefonlar, kutudan Funtouch OS 13 tabanlı Android işletim sistemiyle birlikte çıkıyor.

Vivo V30 serisinde nelerin yeni olacağı büyük bir merak konusu. Yeni özelliklerin ve geliştirmelerin neler olacağını görmek oldukça heyecan verici olacak. Gelişmeler oldukça size bilgi vermeye devam edeceğiz.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir