Exxen, Galatasaray-Bayern Münih Maçında Yine Çöktü: Karşılaşma, TV8,5’tan Ücretsiz Yayınlanıyor!

Exxen, Galatasaray-Bayern Münih Maçında Yine Çöktü: Karşılaşma, TV8,5’tan Ücretsiz Yayınlanıyor!

İstanbul’da oynanan Galatasaray ve Bayern Münih arasındaki Şampiyonlar Ligi A Grubu maçı, geçtiğimiz dakikalarda başladı. Milyonların takip ettiği karşılaşma, Exxen platformu üzerinden yayınlanıyor.

Ancak maç öncesi ve maç başlar başlamaz sosyal medyadan Exxen’e tepki geldi. Birçok kullanıcı, tıpkı Manchester United maçında olduğu gibi platformda sorun yaşandığını ifade etti.

Exxen’e üyelikte ve erişimde sorunlar yaşandığı bildirildi

Sosyal medya üzerinden paylaşım yapan binlerce kullanıcı, Exxen üzerinden maçı izlerken erişim sorunu yaşadığını bildirdi. Bazıları yayına hiç ulaşamadığını, bazıları ise yayına ulaştığını ancak donma gibi problemlerle karşılaştığını aktardı.

Öte yandan Exxen’e üye olurken de sorun yaşadığını ifade edenler vardı. Bilindiği üzere platform, 10 günlük kampanyasıyla kullanıcılara maçı ücretsiz izleme imkânı sunuyordu. Ancak birçok kişi, üye olamadığını ve ödeme kısmında hata aldığını aktardı. Ayrıca hâlihazırda üyeliği olanlardan da sorun yaşadığını söyleyenler vardı.

Maç, TV8,5’tan ücretsiz yayınlanmaya başladı

Galatasaray-Bayern Münih maçı, Exxen’de yaşanan problemlerin ardından TV8,5’a alındı. Karşılaşma, şu sıralarda ücretsiz olarak TV8,5 üzerinden yayınlanıyor.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir