Uzunköprü Emniyetinden Şeker Tadında Uygulama

Uzunköprü Emniyetinden Şeker Tadında Uygulama

Uzunköprü emniyetinden şeker tadında uygulama

EDİRNE – Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından, araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda denetim gerçekleştirdi. Yapılan uygulamada, Kurban Bayramı için yola çıkan vatandaşlara trafik kuralları hatırlatılırken, araçlarda bulunanlara polis ekipleri tarafından bayram şekeri ve kolonya ikram edildi.

Uzunköprü Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bayram trafik denetimleri sıklaştırıldı. Araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda uygulama yapan trafik ekipleri, sürücüleri kurallara uymaları konusunda uyarılarda bulunurken, vatandaşlara bayram şekeri ve kolonya ikram etti. Bayramda yola çıkacak olan vatandaşların güvenli bir şekilde yolculuk yapmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen uygulamada, durdurulan araçlardaki sürücülere polis memurları tarafından bilgilendirmeler yapıldı. Araç sürücüleri ve yolcular, emniyet kemerlerini takmaları ve hız limitlerini uymaları konusunda uyarıldı.

Uygulama boyunca vatandaşlara bayram şekeri ve kolonya ikram edilirken, ekipler vatandaşların bayramını kutladı. Uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar da ekiplere teşekkür etti.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir