Gülben Ergen’in Hatay’da ‘Depremi Unutma’ Mesajlı Videosunu Çektiği Tarlanın Sahibinden Yanıt Geldi!

6 Şubat’ta meydana gelen deprem felaketinin ardından depremin en büyük yıkımı yaşattığı Hatay’da bir tarlada ‘Depremi unutma’ mesajlı bir video yayınlayan Gülben Ergen’e tarla sahibinden sert bir yanıt geldi.

6 Şubat 2023 Pazartesi… Tüm Türkiye’nin bir yasa uyandığı tarihte merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki deprem 11 ilde yıkıcı sonuçlara neden oldu.

Depremin en büyük etkisi ve kaybı da Hatay’da yaşandı. Kahramanmaraş depreminin ardından Hatay’da da birçok bağımsız deprem meydana geldi.

Binlerce vatandaşımızı kaybettiğimiz Hatay adeta bir hayalet şehre dönüşmüştü.

Hatay halkı ise ne Hatay’ı ne de depremi unutturmayacaklarını haykırmak istercesine yürüyüşler düzenlemeye başlamışken bir destek de Gülben Ergen’den geldi.

Ergen’in ‘Hatay/Kırıkhan da bir gelincik tarlasından sesleniyorum☀️ Bayramı bu topraklarda geçirdiğim için mutluyum. Burada herkesin umudu ve yaşama sevincini yenilemeye ihtiyacı var. Yaralar sarılmaya devam ediyor.’ açıklamasıyla paylaştığı video bir kesim tarafından beğenilirken bir diğer kesim tarafından ise ‘romantize ediliyor’ şeklinde tepkilere neden oldu.

Gülben Ergen’in video çektiği tarlanın sahibinden sert bir yanıt geldi.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir